







2 145 ₴
Heyner Baby SuperProtect Ergo — це легке, зручне, і ортопедичне автокрісло, яке забезпечує максимальну безпеку та комфорт для немовлят.
Особливості:
Безпека: виготовлене з протиударного пластику з ребрами жорсткості, що поглинають енергію удару, відповідає стандарту ECE-R 44/04.
Комфорт: гіпоалергенна дихаюча обивка, знімні чохли для прання, комплект аксесуарів (капюшон, накидка, дощовик).
Регулювання: ручка з 4 положеннями, проста система зміни положення.
Установка: підходить для кріплення трьохточковими пасками безпеки на будь-якому пасажирському сидінні.
Ідеальний вибір для перших подорожей вашого малюка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Heyner |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 44 мм |
| Высота | 40 мм |
| Тип крісла | автокрісло |
| Тип кріплення | штатний ремінь |
| Бустер | Да |
| Точки крепления ребенка | 3-х точечные ремни |
| Система крепления | Isofix |
| Защита от боковых ударов | Да |
| Возрастная группа | От рождения до 12-ти месяцев |
| Длина | 62 см |
| Съемный чехол мягкой части | сидения |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Ширина сиденья | 30 см |
| Глубина сиденья | 75 см |