




1 525 ₴
HEYNER® SafeUp ERGO M — стильний та безпечний бустер для комфортних подорожей:
Безпека: Сертифікат ECE R44/04, енергопоглинаюча конструкція, додатковий блокувальник ременя.
Ергономічність: Компактний дизайн для невеликих автомобілів і спортивних сидінь, вузький корпус, що ідеально підходить для багатодітних сімей.
Зручність: Маленькі підлокітники, легка вага для транспортування, дуже м'який та знімний чохол.
Універсальність: Підходить для різних автомобілів, забезпечуючи ідеальне поєднання якості та доступності.
HEYNER® SafeUp ERGO M – компактний комфорт із максимальним захистом!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heyner |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Бустер | Да |
| Точки крепления ребенка | 3-х точечные ремни |
| Система крепления | Штатный ремень |
| Анатомическая подушка | Да |
| Защита от боковых ударов | Да |
| Способ установки | Лицом вперед |
| Возрастная группа | От 4 до 12 лет |
| Съемный чехол мягкой части | сидения |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 46 см |
| Ширина сиденья | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 38 мм |
| Высота | 21 мм |