








5 278 ₴
HEYNER® MultiFix AERO+ — це універсальне дитяче автокрісло для дітей від 9 місяців до 12 років, що забезпечує найвищий рівень безпеки та комфорту.
Захист: Поглинає енергію удару завдяки спеціальній конструкції сидіння та регульованому підголівнику з боковим захистом.
Кріплення: Надійна система ISOFIX і TopTether для швидкого встановлення.
Комфорт: 9 положень підголівника, регульоване сидіння/сон, якісна вентиляція.
Ремені: 5-точковий ремінь Holmbergs® для максимального захисту.
Обирайте MultiFix AERO+ для вашої дитини!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heyner |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Регулировка спинки | По углу наклона |
| Точки крепления ребенка | 5-ти точечные ремни |
| Система крепления | Isofix |
| Защита от боковых ударов | Да |
| Подголовник | Регулируемый |
| Способ установки | Лицом вперед |
| Возрастная группа | От 9 месяцев до 12 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 65 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 45 см |